Szanowni Państwo
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom V Międzynarodowej Konferencji „Bioreaktory w walce o czyste powietrze. Innowacje w służbie ochrony powietrza” zorganizowanej przez Ekoinwentyka sp. z o.o. przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, GAPR -Górnośląskiego Akceleratora Przedsiębiorczości Rynkowej oraz firmie Martech Plus, która odbyła się 12.05.2023 r.

Konferencja dedykowana była przedsiębiorcom, przedstawicielom samorządu terytorialnego i instytucjom naukowym zainteresowanym najnowszymi wynikami prac badawczo-rozwojowych w zakresie wdrażania innowacji dotyczących ochrony środowiska w tym biooczyszczania powietrza z lotnych związków organicznych (LZO) i odorów.
Mamy nadzieję, że konferencja była dla Państwa okazją do inspirującej wymiany myśli, informacji i doświadczeń związanych z ochroną środowiska.

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w tak licznym gronie. Jest to dla nas zaszczyt i motywacja do dalszych działań. Mamy nadzieję gościć Państwa podczas kolejnej edycji naszej konferencji.

Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją na temat konferencji:

https://fb.watch/kBHa4BKkau/

https://powietrze.slaskie.pl/content/innowacje-w-sluzbie-ochrony-powietrza?fbclid=IwAR0gyZthH-JLbi-_mZJN2_oWmYxY_hnlk-nKHyF2qAWFdeDzO18kHXhSEsw

https://www.linkedin.com/posts/damian-kasperczyk-81ba7397_ekoinwentyka-activity-7064831478508990464-_0Qd?utm_source=share&utm_medium=member_android