Z ogromną dumą ogłaszamy, że Ekoinwentyka została zakwalifikowana do udziału w Targach GITEX 2026 (7-9 kwietnia) – jednym z najważniejszych wydarzeń technologicznych w Afryce.🌴
Do udziału w targach zostaliśmy wyłonieni w ramach projektu realizowanego przez Fundusz Górnośląski S.A. we współpracy z inSilesia, współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Śląskiego”. To jednak dla nas coś więcej niż tylko obecność na targach. ![]()
To otwarcie drzwi do rynku afrykańskiego, w szczególności marokańskiego – dynamicznie rozwijającego się, pełnego ambicji, innowacji i ogromnego potencjału. Wierzymy, że technologia naszych 𝐁𝐢𝐨𝐫𝐞𝐚𝐤𝐭𝐨𝐫𝐨́𝐰 𝐊𝐁𝐓 do kontroli emisji do powietrza nie ma granic, a prawdziwa wartość powstaje tam, gdzie spotykają się różne perspektywy, kultury i doświadczenia.![]()
Udział w tym wydarzeniu to dla nas szansa, by nie tylko zaprezentować nasze rozwiązania, ale przede wszystkim stać się częścią większej zmiany – budowania mostów między rynkami, dzielenia się wiedzą i wspólnego tworzenia przyszłości.![]()
![]()
Jeśli będziecie na miejscu – spotkajmy się. Porozmawiajmy. Zainspirujmy się nawzajem.![]()
Do zobaczenia na GITEX 2026! ![]()

